PILNE

i

Autor: Radio ESKA

Na drodze

Wypadek między Wałbrzychem a Świdnicą. Jedna osoba nie żyje, sześć jest rannych

2023-10-02 11:16

W wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 35 w Mokrzeszowie zginęła jedna osoba, a sześć zostało rannych. Wcześniejsze informacje mówiły o jednej osobie rannej. W wypadku brał udział bus przewożący osoby niepełnosprawne.

Do wypadku osobówki z busem przewożącym osoby niepełnosprawne i ciężarówki doszło przed godziną 7 na drodze krajowej nr 35 w Mokrzeszowie, pomiędzy Wałbrzychem a Świdnicą.

W wypadku zginęła jedna osoba, a sześć zostało rannych – podał dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA. Według wcześniejszych informacji podanych przez GDDKiA, w zdarzeniu ranna została jedna osoba; później podano, że jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne.

Trasa w miejscu wypadku jest nieprzejezdna. Według GDDKiA utrudnienia w ruchu mogą potrwać pięć godzin. Wyznaczono objazdy przez miejscowość Ciernie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE