Nóż - zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixabay.com

Na sygnale

Syn zadał ciosy nożem swojej matce! Potem znaleziono jego ciało

2024-01-23 11:41

72-letniej kobiecie zadano rany cięte w okolicach szyi i klatki piersiowej. Napastnikiem był jej 42-letni syn. Po udzieleniu seniorce pomocy policjanci udali się na poszukiwania sprawcy napaści. Prokuratura wciąż wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano w jednej z niewielkich miejscowości w pobliżu Ząbkowic Śląskich.

"42-letni mieszkaniec tej miejscowości zaatakował w swoim domu rodzinnym swoją 72-letnią matkę i zadał jej rany cięte w okolicach szyi i klatki piersiowej używając noża. Kobiecie udało się uciec i schronić u sąsiadów przed napastnikiem, tam została wezwana policja" - powiedział prok. Tomasz Orepuk z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o godz. 8.40. Gdy zjawili się na miejscu, natychmiast udzielili poszkodowanej kobiecie pierwszej pomocy.

"Następnie przyjechało pogotowie ratunkowe, kobieta została zabrana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do pobliskiego szpitala. Z tego co wiem, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo" - powiedziała asp. szt. Katarzyna Mazurek z KPP w Ząbkowicach Śląskich.

W domu 72-latki policjanci znaleźli ciało 42-latka. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna odebrał sobie życie. W piątek ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która pozwoli wyjaśnić okoliczności tragedii. Stan zdrowia rannej seniorki nie pozwala na razie na przesłuchanie jej przez prokuratora.

Zaatakował gazem w szpitalu i okradł personel! Policja szuka tego człowieka