autostrada

i

Autor: Pixabay.com

Na drodze

Spore utrudnienia i korki na A4. Przez remont wiaduktu dostępny jest jeden pas

2023-10-11 9:47

Kilka kilometrów ma korek na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Od rana trwa remont wiaduktu między Kątami Wrocławskimi a Pietrzykowicami, na jezdni w kierunku Zgorzelca.

Prace remontowe rozpoczęły się po godzinie 7. Według Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad utrudnienia potrwają nawet 9 godzin.

Ze względu na prace remontowe przy filarze wiaduktu zajęty jest lewy pas. Cały ruch odbywa się prawą stroną, w tym miejscu nie ma pasa awaryjnego. Sytuacja może ulec zmianie ok. południa.

"Roboty trwają w stronę Zgorzelca, więc wyjazd w stronę Zgorzelca, Legnicy będzie trochę utrudniony. Ale potem strona zostanie zmieniona na drugą" - poinformował dyżurny GDDKiA.

Od rana kierowcy jadący w stronę Zgorzelca stoją w kilkukilometrowych korkach. Częściowo zablokowany jest m.in. zjazd z Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Wyrok sądu za śpiewanie na ulicy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE