Klan. Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Andrzej Marczyński (Wojciech Wysocki)

i

Autor: AKPA Klan. Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Andrzej Marczyński (Wojciech Wysocki)

QUIZ

QUIZ: Jak dobrze znasz Klan? Quiz dla prawdziwych fanów serialu!

2024-04-19 12:38

Klan to serial, który od ponad 26 lat emitowany jest przez Telewizję Polską. Wraz z rodziną Lubiczów i Chojnickich dorastało bardzo wielu fanów produkcji. Przygotowaliśmy specjalny quiz, w którym będziecie mogli sprawdzić, na jakim poziomie stoi wasza wiedza o bohaterach Klanu!

Jak dobrze znasz Klan? Quiz dla prawdziwych fanów serialu

Na przestrzeni ponad 4000 odcinków serial Klan wykreował mnóstwo charakterystycznych postaci, wiele świetnych cytatów i ciekawych rodzinnych intryg. Rodziny Lubiczów i Chojnickich od lat przyciągają przed telewizory wielu widzów, a niektóre sceny na stałe zapisały się w naszych pamięciach.

Ile lat ma Klan? Kiedy wyemitowano pierwszy odcinek?

Serialowe przygody Lubiczów i Chojnickich po raz pierwszy na antenie Telewizji Polskiej pojawiły się 22 września 1997 roku. Klan możemy oglądać więc już od 26 lat! Jest to jednocześnie najdłuższy serial polskiej produkcji. 

Dla fanów Klanu przygotowaliśmy specjalny quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę o bohaterach produkcji! Składa się on z 10 pytań, na które do wyboru macie trzy odpowiedzi, wśród których tylko jedna jest poprawna.

QUIZ: Jak dobrze znasz postaci z "Klanu"?

Pytanie 1 z 10
Kto był chrzestnym Michała Chojnickiego?
DUŻE REWOLUCJE W POLSKIM RZĄDZIE! Wystąpienie Prezydenta Dudy