Patrycja Markowska poszła do fryzjera. To, co tam usłyszała zbiło ją z tropu

i

Autor: commons.wikimedia.org

Z życia gwiazd

Patrycja Markowska poszła do fryzjera. To co tam usłyszała zbiło ją z tropu

2023-10-23 10:49

Patrycja Markowska to znana i charyzmatyczna wokalistka polskiej muzyki. Nie jest fanką eksperymentów na głowie, dlatego też można ją przeważanie zobaczyć w blond włosach. Ostatnio wybrała się do fryzjera, który ocenił jej jakość włosów i wprawił tym samym piosenkarkę w lekkie zakłopotanie.

Patrycji Markowskiej nikomu raczej przedstawiać nie trzeba. Charyzmatyczna piosenkarka, córka słynnego Markowskiego z zespołu Perfect. Znana z charakterystycznej barwy głosu, która na długo pozostaje w pamięci. Jej single długo królują na listach przebojów, a fani nie opuszczają jej na krok.

Wokalistka od lat jest wierna konkretnej fryzurze. Lubi blond i włosy przycięte do ramion. Nie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Ostatnio jednak wybrała się do fryzjera, który nagrał jej wizytę u siebie w salonie i powiedział, co sądzi o jej stanie włosów.

Patrycja Markowska u fryzjera. Specjalista powiedział, że ma włosy jak kabanosy

Jak czytamy na plotek.pl, Łukasz Urbański jest popularnym wśród celebrytów fryzjerem. Jakiś czas temu stworzył na InstaStories serię, w której w programie graficznym przerabia zdjęcia gwiazd i pokazuje, jak wyglądałyby w zupełnie innych fryzurach. Można też tam zobaczyć np jak Patrycja Markowska wyglądałaby w ciemnych włosach. Tym razem jednak znany fryzjer opublikował na TikToku inne wideo z wokalistką w roli głównej.

Piosenkarka chciała, żeby specjalista powiedział, w jakiej kondycji są jej włosy. Bez zbędnych wstępów, zapytała więc: - Jak ty oceniasz moje włosy? - zapytała. Po chwili zastanowienia, Łukasz Urbański powiedział wprost: - Wiesz co, twoje włosy są trochę jak kabanosy - powiedział. - Są takie grube? - próbowała ustalić Markowska. - Nie, suche i kruche - wyprowadził ją z błędu fryzjer, po czym oboje wybuchnęli śmiechem.

Patrycja Markowska wywiad
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE