Patrycja Markowska poszła do fryzjera. To, co tam usłyszała zbiło ją z tropu

i

Autor: commons.wikimedia.org

Z życia gwiazd

Patrycja Markowska poszła do fryzjera. To co tam usłyszała zbiło ją z tropu

2023-10-23 10:49

Patrycja Markowska to znana i charyzmatyczna wokalistka polskiej muzyki. Nie jest fanką eksperymentów na głowie, dlatego też można ją przeważanie zobaczyć w blond włosach. Ostatnio wybrała się do fryzjera, który ocenił jej jakość włosów i wprawił tym samym piosenkarkę w lekkie zakłopotanie.

Patrycji Markowskiej nikomu raczej przedstawiać nie trzeba. Charyzmatyczna piosenkarka, córka słynnego Markowskiego z zespołu Perfect. Znana z charakterystycznej barwy głosu, która na długo pozostaje w pamięci. Jej single długo królują na listach przebojów, a fani nie opuszczają jej na krok.

Wokalistka od lat jest wierna konkretnej fryzurze. Lubi blond i włosy przycięte do ramion. Nie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Ostatnio jednak wybrała się do fryzjera, który nagrał jej wizytę u siebie w salonie i powiedział, co sądzi o jej stanie włosów.

Patrycja Markowska u fryzjera. Specjalista powiedział, że ma włosy jak kabanosy

Jak czytamy na plotek.pl, Łukasz Urbański jest popularnym wśród celebrytów fryzjerem. Jakiś czas temu stworzył na InstaStories serię, w której w programie graficznym przerabia zdjęcia gwiazd i pokazuje, jak wyglądałyby w zupełnie innych fryzurach. Można też tam zobaczyć np jak Patrycja Markowska wyglądałaby w ciemnych włosach. Tym razem jednak znany fryzjer opublikował na TikToku inne wideo z wokalistką w roli głównej.

Piosenkarka chciała, żeby specjalista powiedział, w jakiej kondycji są jej włosy. Bez zbędnych wstępów, zapytała więc: - Jak ty oceniasz moje włosy? - zapytała. Po chwili zastanowienia, Łukasz Urbański powiedział wprost: - Wiesz co, twoje włosy są trochę jak kabanosy - powiedział. - Są takie grube? - próbowała ustalić Markowska. - Nie, suche i kruche - wyprowadził ją z błędu fryzjer, po czym oboje wybuchnęli śmiechem.

Patrycja Markowska wywiad