lizaki

i

Autor: KMP Jelenia Góra

Nie mógł oprzeć się... słodyczom! Włamał się i okradł stragan świąteczny

2021-12-09 14:37

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem oraz kradzieże sklepowe w jednej z drogerii. Mężczyzna włamał się i okradł stragan świąteczny, skąd jego łupem padło mienie o wartości blisko 8000 zł. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 19-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 19-latek 4 grudnia br. włamał się i okradł w Jeleniej Górze w centrum miasta stragan świąteczny. Jego łupem padły słodycze o wartości blisko 8000 zł. W wyniku podjętych czynności policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Ponadto policjanci ustalili, że jeleniogórzanin ma na koncie dodatkowo co najmniej dwie kradzieże w jednej z jeleniogórskich drogerii. Jego łupem padł sprzęt elektroniczny o wartości blisko 1300 zł. Czynów dopuścił się 27 listopada i 3 grudnia br.

QUIZ: Mikołajkowy generator pomysłów na prezent dla niego

Pytanie 1 z 7
Czy On lubi aktywność fizyczną?

Policjanci powiadomieni o zdarzeniach rozpoczęli poszukiwanie osoby, która się ich dopuściła. W wyniku prowadzonych czynności, zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 19-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów. Teraz 19-latek za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Super Raport 08.12 (Goście: Bartłomiej Sienkiewicz - PO oraz dr Michał Sutkowski - prezes warszawskich lekarzy rodzinnych) Sedno Sprawy: Tomasz Latos

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!