Czołowe zderzenie dwóch samochodów. Z pojazdów została miazga

i

Autor: materiały prasowe Dolnośląska Policja

Na drodze

Czołowe zderzenie dwóch samochodów. Z pojazdów prawie nic nie zostało

2023-11-06 10:10

Na trasie Lubin-Ścinawa doszło do zderzenia czołowego kierującego mercedesem z prawidłowo jadącym kierowcą samochodu osobowego marki Kia. Niestety obaj mężczyźni z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

4 listopada, po godzinie 17.00, na drodze krajowej numer 36, relacji Lubin-Ścinawa, doszło do wypadku. Funkcjonariusze ruchu drogowego wstępnie ustalili, że 71-letni kierowca mercedesa, na prostym odcinku drogi, jadąc za samochodem ciężarowym, nie upewnił się, czy może bezpiecznie rozpocząć wyprzedzanie pojazdu i w trakcie tego manewru doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym kierującym kia, 60-letnim mieszkańcem powiatu wołowskiego. Obaj kierowcy, z ciężkimi obrażeniami ciała, trafili do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego i funkcjonariusze grupy operacyjno-procesowej. Przez wiele godzin trwały utrudnienia, a droga była całkowicie zablokowana.

Policjanci proszą wszystkich kierujących o zachowanie ostrożności, stosowanie się do przepisów ruchu drogowego i unikanie sytuacji, które mogą rozpraszać naszą uwagę. Proszą również o rozważną i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do warunków i sytuacji na drodze. Bądźmy ostrożni, jedźmy wolniej i częściej stosujmy zasadę ograniczonego zaufania.

To ludzie ludziom zbudowali to osiedle. Sprawdziłam, jak naprawdę jest na Jagodnie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE