policja

i

Autor: BŹ

Na sygnale

Tragedia w Kudowie-Zdroju. Wnuczek zamordował babcię

2023-11-16 9:45

60-letnia kobieta, mieszkanka Kudowy-Zdrój (Dolnośląskie), zmarła we wtorek wieczorem w wyniku ran odniesionych od pchnięcia nożem. Podejrzanym o zabójstwo jest osoba z rodziny zamordowanej kobiety. Jak udało się ustalić lokalnym mediom - jest to wnuczek ofiary. Został zatrzymany.

Śledztwo ws. zabójstwa 60-latki prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kłodzku. "Do zabójstwa doszło we wtorek w okolicy mieszkania 60-latki. Kobieta została pchnięta nożem" – powiedziała w środę Prokurator Rejonowa w Kłodzku Joanna Pera-Lechocińska.

Podejrzanym o zabójstwo jest mężczyzna z rodziny 60-latki. "Prowadzone są z nim czynności w prokuraturze, które będą kontynuowane w czwartek" – powiedziała prokurator Pera-Lechocińska. Dodała, że na obecny etapie postępowania nie będą udzielane szczegółowe informacje dotyczące podejrzanego i przebiegu zbrodni.

Potworne zabójstwo pod Sieradzem. Wojciech C. udusił swoją matkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE