Święta Bożego Narodzenia

Tak wyglądają polskie miasta w okresie świątecznym. Jest magicznie! [ZDJĘCIA]

2023-12-22 9:55

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a my już w listopadzie możemy poczuć ich niepowtarzalny klimat. Grube skarpety ze Świętym Mikołajem, grzane wino, świąteczne kubki czy swetry z choinkami widzimy na każdym kroku. W mieście możemy podziwiać także piękne świąteczne iluminacje. Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądają.

Święta Bożego Narodzenia to zdecydowanie rodzinny czas. W Wigilię siadamy przy wspólnym stole i spożywamy kolację, dzielimy się opłatkiem, a przez dwa kolejne dni nadal biesiadujemy. Bezdyskusyjnie musi pojawić się ryba, barszcz, uszka czy pierogi. Wśród potraw może znaleźć się też bigos czy krokiety. Wszystko zależy od tego, co tak naprawdę lubimy, i jaka tradycja obowiązuje w poszczególnym domu.

W grudniu można także zachwycić się świątecznymi ozdobami, światełkami czy iluminacjami znajdującymi się na mieście. A tych jest całkiem sporo. Ten wyjątkowy klimat można poczuć raz w roku. Gdy jeszcze dodatkowo spadnie śnieg - jest jeszcze piękniej! Sprawdźcie poniżej w naszej galerii, jak wyglądają polskie miasta w tym okresie.

Ceny na Jarmarku świątecznym w Rzeszowie