Pierwsze urodziny Radia SuperNova

i

Autor: materiały prasowe Pierwsze urodziny Radia SuperNova

Świętujemy 1. urodziny Radia SuperNova. Co można wygrać i co będzie się działo?

2022-05-30 15:35

Rok temu dokładnie 5 maja wystartowało radio SuperNova, dlatego już niedługo będziemy świętować pierwsze urodziny. Na słuchaczy naszej stacji czeka moc wrażeń, atrakcji i oczywiście nagród! Sprawdźcie, jakie mamy dla Was niespodzianki z okazji 1. urodzin Radia SuperNova.

Dokładnie rok gra dla Was Radio SuperNova! Pierwszym utworem, który pojawił się na antenie nowej stacji o godz. 6:00, był Początek z Męskiego Grania 2018 w wykonaniu Dawida Podsiadło, Korteza i Krzysztofa Zalewskiego. Piosenka rozpoczynała także każde pasmo, a na antenie stacji pojawiają się najlepsze polskie hity, utwory z lat 80-tych, 90-tych, ale również te powstałe po roku 2000 i bieżące nowości.

To dla nas nowy początek, nowe otwarcie. Wchodzimy w tę przygodę z nową energią i bardzo podekscytowani. Naszym słuchaczom chcemy zaoferować najlepsze polskie przeboje, nowe brzmienia, wartościowy kontent i tematy, które ich emocjonują - mówiła Anna Paluszek, dyrektor programowa Radia SuperNova.

Pierwsze urodziny Radia SuperNova - konkurs, nagrody

Radio SuperNova obchodzi swoje pierwsze urodziny! Obchodzi je na opak. Nie chcemy prezentów! Chcemy z nimi przyjechać do Ciebie. Po to, żeby Ciebie lepiej poznać i zapytać, jak Ci się podoba: nasza muzyka i nasze programy. Chcesz zostać zwycięzcą? Jeśli tak to wystarczy, że napiszesz nam czego życzysz Radiu SuperNova z okazji pierwszych urodzin, dasz nam znać jak się nas słucha i co Ci się podoba najbardziej, a czego Ci brakuje. Zdradź nam też które piosenki są najfajniejsze i który prezenter jest Twoim ulubionym.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie urodzinynaopak.radiosupernova.pl gdzie znajduje się specjalny formularz, a także regulamin. Konkurs z okazji Pierwszych Urodzin Radia SuperNova realizowany jest w terminie od dnia 29.04.2022 do 03.06.2022

Sponsorem konkursu jest Galeria Handlowa Nowy Rynek w Jeleniej Górze.

Galeria Nowy Rynek

i

Autor: Galeria Nowy Rynek Link: https://nowy-rynek.com/

Radio SuperNova - co jest grane?

Pasmo poranne SuperNovy Dzień prowadzą Kuba Adamiak i Paweł Bogaj. Rozpoczyna się od poniedziałku do piątku o godzinie 6:00, kończy o 9:00. Natomiast w soboty pojawia się na antenie o godz. 8:00 i trwa do godz. 10:00. W programie można usłyszeć m.in. felieton Marcina Śliwy „Śliwką w kompot” oraz konkursy „Pierwszy słuchacz dnia” czy „Państwa-miasta”.

O godz. 9:00 rozpoczyna się pasmo towarzyszące Najlepsze Polskie Hity, którego gospodarzami są Kasia Żochowska i Dawid Wajda. O godz. 14:00 mikrofon przejmują Piotr Jachim i Kamil Kowalski, którzy przedstawiają autorskie podsumowanie dnia w oparciu o materiały dziennikarzy newsroomu radiowego i prasowego. W programie można usłyszeć m.in. Niewydarzenia Piotra Gumulca znanego z kabaretu Chyba. O godz. 18:00 na antenie pojawia się Mateusz Kwiatkowski. Od poniedziałku do piątku po serwisach informacyjnych od 14:00 do 17:00 pojawia się autorski SuperTemat Artura Jarząbka, w którym poruszane są tematy rozpalające emocje słuchaczy. W każdy poniedziałek o godz. 18:00 na antenie prezentowany jest program SuperSport, w którym Przemek Ofiara z SuperExpressu, Mateusz Kwiatkowski i Jarema Jamrożek omawiają najważniejsze wydarzenia sportowe.

W weekendy na antenie Radia SuperNova można usłyszeć m.in. Monikę Król i Piotra Grządkowskiego. W niedzielę od godz. 19:00 do 20:00 Paweł Bogaj prezentuje Super 13 – lista przebojów. W jej trakcie można także posłuchać wywiadów SuperStar, prowadzonych przez dyrektora muzycznego stacji Pawła Wiszniewskiego.

Na swojej stronie internetowej i w aplikacji można posłuchać licznych podcastów przygotowywanych przez zespół radia SuperNova między innymi podcastu SuperZdrowi Kasi Żochowskiej, SuperSportu Przemka Ofiary i Jaremy Jamrożka, Mówimy jak jest oraz Muzyka za przewodnika Wojtka Góralskiego.

Radio SupernNova - częstotliwość

Radio SuperNova nadaje w 15-stu miastach: w Warszawie, Ostrołęce, Krakowie, Rzeszowie, Gdańsku, Wrocławiu, Jeleniej Górze, Opolu, Trzebnicy, Nowym Sączu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Koninie oraz w Kielcach.