Kołobrzeg. Policja znalazła narkotyki u 36-latka. OSTRA decyzja sądu

i

Autor: materiały prasowe

Ponad 500 porcji narkotyków nie trafi na rynek! Brawurowa akcja jeleniogórskiej policji!

2020-12-16 11:22

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 17-latka i 43-latka w związku z posiadaniem narkotyków. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, z których można uzyskać ponad 500 porcji handlowych. Była to marihuana i amfetamina. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz zatrzymani za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Nastolatkowi za posiadanie narkotyków grozić może nawet do 3 lat pozbawienia wolności, a 43-latkowi nawet do lat 10, gdyż posiadał ich znaczne ilości.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego oraz 17-latka z Jeleniej Góry w związku z posiadanymi przez nich narkotykami.

10 grudnia 2020 roku, około godziny 21.50 policjanci na ul. Kiepury w Jeleniej Górze zauważyli pojazd marki VW, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył.

Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Kierującym okazał się 43-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego. Podczas czynności mężczyzna dziwnie się zachowywał. Był zdenerwowany, a w aucie wyraźnie czuć było woń marihuany. Okazało się, że mężczyzna posiadał marihuanę i amfetaminę, z których łącznie można uzyskać blisko 400 porcji handlowych.

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających za co grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postacie dozoru policyjnego. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Dwa dni później funkcjonariusze zatrzymali w Jeleniej Górze 17-letniego jeleniogórzanina w związku z posiadanymi przez niego środkami odurzającymi. Okazało się, że posiadał marihuanę, z której uzyskać można ponad 150 porcji handlowych. Nastolatek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za posiadanie narkotyków za co grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.