policja

i

Autor: pixabay

Para zatrzymana z narkotykami. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i tabletki ecstasy

2021-11-26 11:25

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy w mieszkaniu posiadali znaczne ilości narkotyków. Zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać blisko 600 porcji handlowych oraz ponad 60 tabletek ecstasy. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają, czy zatrzymani nie zajmowali się ich dystrybucją. Teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 22-letnią kobietę i 24-letniego mężczyznę podejrzanych o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze wykonując czynności w jednym z budynków wielorodzinnych w Jeleniej Górze na klatce schodowej wyczuli wyraźną woń palonej marihuany. Podążając tym tropem trafili do jednego mieszkań, w którym zastali 22-letnią kobietę oraz 24-letniego mężczyznę. Okazało się, że to z tego mieszkania wydobywa się silny zapach marihuany. W związku z tą sytuacją funkcjonariusze przeszukali je. W trakcie czynności znaleźli narkotyki ukryte w różnych miejscach. Zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać blisko 600 porcji handlowych oraz ponad 60 tabletek ecstasy.

Viki Gabor śpiewa o TOKSYCZNEJ MIŁOŚCI

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy zatrzymani nie zajmowali się ich dystrybucją.

Para została zatrzymana w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz mają oni zakaz opuszczania kraju.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Sobotnia ortografia. Nawet dzieci wiedzą, jak to napisać. Nie zrób sobie wstydu

Pytanie 1 z 15
Wskaż poprawną pisownię