flaga Polski

i

Autor: pixabay.pl

Miasto rozdaje flagi! Na mieszkańców Jeleniej Góry czeka 300 sztuk biało-czerwonych

2022-11-04 7:59

Darmowe flagi czekają na swoich właścicieli! Po pandemicznej przerwie ruszyła kolejna miejska akcja poprzedzająca Święto Niepodległości. Wystarczy mieszkać w Jeleniej Górze i zgłosić się z dowodem osobistym do jednego z trzech punktów na terenie miasta. Na mieszkańców, 300 sztuk biało-czerwonych już czeka w jeleniogórskim magistracie.

Darmowe flagi czekają. Biało-czerwone rozdawane podczas świąt państwowych, od kilku lat są tradycją naszego miasta. Na mieszkańców, 300 sztuk biało-czerwonych już czeka w jeleniogórskim magistracie. 11 listopada już się zbliża, warto więc wybrać się do urzędu. Jak mówi dyrektor departamentu prezydenta Jelenie Góry Jerzy Zębik, to już kolejna taka akcja w mieście. - Taka tradycja się stała, że w okresie kiedy obchodzimy ważne święta państwowe staramy się rozdawać flagi. Zależy nam na tym by w sposób szczególny udekorować miasto. Oprócz tego, że Urząd stara się udekorować ulice, główne skrzyżowania wato żeby również mieszkańcy się w tą akcje włączyli. My ją realizujemy już po raz 9. i za każdym razem rozdawaliśmy około 300 flag.

Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 10
Kiedy urodził się Robert Lewandowski?

Gdzie zgłosić się po flagę w Jeleniej Górze?

Należy udać się do jednego z trzech punktów:

  • punktu informacji w Urzędzie Miasta przy ul. Sudeckiej 29
  • punktu informacji przy Centrum Obsługi Klienta Urzędu Miasta przy u. Ptasiej 6a
  • informacji w holu Ratusza- Plac Ratuszowy 58

Punkty zlokalizowane w Urzędzie Miasta otwarte są w godzinach pracy tj.

  • poniedziałek – środa : 7.30-15.30,
  • czwartek: 7.30-16.30, piątek: 7.30-14.30.

Flagi mają wymiary 70 x 112 cm i wydawane są bez drzewca, w który właściciel czy wspólnota musi zaopatrzyć się we własnym zakresie. Poprzednie akcje cieszyły się dużą popularnością, a przeznaczona pula ulegała wyczerpaniu już po kilku dniach. W magistracie czeka na was jedynie 300 biało-czerwonych proporców, więc lepiej się pospieszyć, bo flagi szybko mogą się skończyć.

Byliśmy w nowym muzeum w Ostrowi Mazowieckiej. Tak wygląda Dom Rodziny Pileckich