karetka

i

Autor: eska.pl Lubelskie. 76-latek śmiertelnie porażony prądem

Jelenia Góra

Brutalny atak nożownika w Jeleniej Górze. 80-letnia kobieta nie żyje

2023-10-30 8:40

W nocy z soboty (28 października) na niedzielę (29 października) około godziny godziny 3:00 doszło do tragedii. Przy ulicy Lwóweckiej w Jeleniej Górze w wyniku brutalnego ataku nożownika zmarła 80-letnia kobieta. Ratownicy nie zdołali uratować jej życia.

Tragedia w Jeleniej Górze. 80-latka zmarła po ataku nożownika

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 29 października. Około godziny 3:00 do służb trafiło zgłoszenie w sprawie zaatakowanej przez nożownika 80-latce. Po dotarciu na miejsce, ofiara nie dawała już oznak życia, jednak wciąż żyła. Ratownicy rozpoczęli walkę o jej życie.  

Poszkodowana kobieta, z wieloma obrażeniami ciała które bezpośrednio zagrażały jej życiu, została przetransportowana do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej. Niestety, pomimo zaangażowania i walki wielu osób o życie naszej pacjentki, ostatecznie nie udało jej się uratować - poinformowało Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze.

Z relacji ratowników wynika, że starsza kobieta została znaleziona z licznymi ranami kłutymi, również w okolicach głowy. Kobietę przetransportowano do szpitala, gdzie próbowano uratować jej życie. Niestety, akcja nie przyniosła pożądanych skutków i 80-latka zmarła.

Według nieoficjalnych informacji, napastnikiem w tej sytuacji mógł być wnuczek ofiary. Kobieta zaatakowana została we własnym mieszkaniu. Jak przekazuje Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze, sprawca został już zatrzymany. Dokładne okoliczności zabójstwa będą wyjaśniane przez prokuraturę.

Pogrzeb zamordowanej Izabeli R.-H. w Tomicach