konopia

i

Autor: KMP Jelenia góra konopia

1000 pocji narkotykó i krzewy konopi w rękach stróżow prawa!

2021-09-23 12:25

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozić może mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów. Jest on podejrzany o uprawę ziela konopi oraz posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli krzewy konopi w różnej fazie wzrostu, marihuanę, ecstasy oraz metamfetaminę.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz uprawę ziela konopi.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie uzyskali informację, że mężczyzna na terenie swojej posesji zorganizował uprawę ziela konopi. Okazało się, że nielegalną uprawę ziela zorganizował on w przydomowej altanie. Policjanci zabezpieczyli kilka krzewów konopi indyjskich znajdujących się w różnych fazach wzrostu oraz marihuanę, ecstasy i metamfetaminę. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 1000 porcji handlowych.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.