rozbita szyba

i

Autor: Pixabay.pl

Bez powodu wybił szybę w autobusie.

2020-11-24 10:55

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który bez żadnego powodu wybił szybę w jednym z jeleniogórskich autobusów komunikacji miejskiej. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości ponad 6400 zł. Zatrzymany nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Twierdził, że powodem mógł być wcześniej wypity alkohol. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 37-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich.

Do zdarzenia doszło 19 sierpnia 2020 roku w Jeleniej Górze. 37-latek przechodząc obok jednego z autobusów komunikacji miejskiej bez żadnego powodu wybił w nim szybę. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości ponad 6400 zł.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie wandala. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 37-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego dopuścił się tego czynu. Twierdził, że powodem mógł być wcześniej wypity alkohol.

Teraz za uszkodzenie mienia grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.