Rozbój

i

Autor: materiały policji

Rozbój w jednym z obiektów noclegowych. Napastnik zatrzymany

2021-07-07 13:09

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który będąc w pokoju pokrzywdzonego, pobił go i okradł. Jego łupem padł alkohol i 180 zł. Do zdarzenia doszło w jednym z obiektów noclegowych w Jeleniej Górze. Mężczyzna podejrzewany o ten czyn został zatrzymany jeszcze tego samego dnia.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji i Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 6 lipca br. rano w jednym z obiektów noclegowych w Jeleniej Górze, w którym przebywał zarówno pokrzywdzony, jak i napastnik. Tego dnia 36-latek wszedł do pokoju pokrzywdzonego pobił go i okradł. Jego łupem padł alkohol i 180 zł, po czym wyszedł.

Pokrzywdzony o przestępstwie powiadomił Policję. Podał rysopis napastnika, którego znał z widzenia. Okazał się nim 36-letni jeleniogórzanin, którego funkcjonariusze zatrzymali jeszcze tego samego dnia.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

36-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za rozbój odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

KMP Jelenia Góra